چاپ شش عنوان کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

۰۱ آذر ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۰ کد : ۲۶۰۱ اخبار تصویری روابط عمومی اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۱۸۰
چاپ شش عنوان کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

چاپ شش عنوان کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی توسط انتشارات این واحد دانشگاهی  در سال 1395 موفق به تألیف شش عنوان کتاب شدند.

دکتر حسین فلاح باقر شیدائی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی گفت:  دین مبین اسلام که دینی عالم گیر است با کتاب عجین بوده و قرآن کریم یکی از معجزات آن به اندازه لازم درتشویق وترغیب به امر کتاب وکتابخوانی وگسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی سفارش نموده است.

وی با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، اذعان داشت:  بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از تاریخ 24 آبان بمدت یک هفته به صورت همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برپا شد که در این نمایشگاه علاوه بر نمایش تعداد ۱۱۰ عنوان کتاب تألیف شده اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان که از این تعداد حدود ۷۰ عنوان مربوط به اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی بوده است، 6 عنوان از تألیفات جدید اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به معرض دید علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از برگزاری مسابقه کتابخوانی خبر داد و افزود:  با توجه به اهمیت بسط و گسترش  فرهنگ کتابخوانی در میان دانشگاهیان بالاخص دانشجویان ، مسابقه کتابخوانی با عنوان « اعتیاد به اینترنت و فضای مجازی  » برگزار خواهد شد که از نفرات برگزیده در مراسم اختتامیه هفته پژوهش تجلیل به عمل خواهد آمد.

دکتر فلاح خاطر نشان کرد:  هدف از برگزاری این مسابقه که در دو بخش دانشجویان و اساتید برگزار خواهد شد آشنا سازی جوانان با پیامد های فیزیکی و روانی اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی و کاربری افراطی آنها است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه در طول مدت برگزاری با ۲۲۰ عنوان کتاب و با مشارکت دو ناشر  داخلی توانسته است مشتاقان زیادی را به خود جلب  کند . همچنین بازدیدکنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه از ۲۰ الی ۴۰ درصد تخفیف بهره مند شدند.


( ۲ )