مدیر کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از واحد ها و مراکز آموزشی استان گیلان بازدید کرد

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۹:۰۰ کد : ۱۲۹۲ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۳۸۱
مدیر کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از واحد ها و مراکز آموزشی استان گیلان بازدید کرد
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، دکتر علیرضا مصدق، مدیر کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی کشور به همراه دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، از واحد های دانشگاهی رشت و بندر انزلی و مرکز بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی بندر انزلی بازدید کرد.
در حاشیه این بازدید ، دکتر علیرضا امیرتیموری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، ضمن مطلوب دانستن شرایط حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی،  گفت: شرایط جدید دانشگاه آزاد اسلامی پس از دو سال پر تنش، الحمدالله رو به بهبود است و اداره حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی بسیار  فعال و دقیق ، به مشکلات حقوقی این دانشگاه ، رسیدگی می کند که جا دارد از مسئولین حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی شود.
وی، ادامه داد: ظرف این مدت کوتاه، تیم جدید مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی  بسیاری از مشکلات حقوقی را که ظرف دو سال پرتنش برای دانشگاه ایجاد شده بود، با درایت هوشمندانه جناب آقای پرفسور میرزاده و تلاش تحسین برانگیز مدیران فعال دایره حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی مرتفع شد.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، افزود: تشکیل جلسات شورای راهبردی حقوقی که به شکل کاملا کاربردی و میدانی در استانها برگزار می گردد از ابتکارات دوره مدیریت جدید دانشگاه است که به حل مشکلات حقوقی واحد ها به شکل کاملا کاربردی می پردازد.
دکتر امیرتیموری، با برشمردن وظایف شورای راهبردی حقوقی در استانها، ادامه داد: تفویض اختیار به استانها و پرهیز از تمرکز در مرکز ، از سیاست های جدید دایره حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، تصریح کرد: سازماندهی و ساماندهی چارت تشکیلاتی ، خاصیت هر سیستم زنده و پویا است. دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک ساختار کاملا پویا از این قاعده مستثنی نیست. چابک سازی ساختار دانشگاه آزاد اسلامی از رویکرد های جدید ریاست عالی دانشگاه است که ضمن توجه دقیق به مصالح دانشگاه، در جهت هدایت این مجموعه عظیم ، تلاش فراوان می نمایند.
این استاد دانشگاه آزاد اسلامی، تأکید کرد: شرایط امروز دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک بخش خصوصی که یک سوم بار آموزش عالی کشور را بدون دریافت ریالی از بودجه دولت ، به دوش می کشد به گونه ای است که نه تنها اجازه فرصت سوزی ندارد بلکه باید از منابع موجود حداکثر بهره را ببرد.